Srdečně Vás vítáme! Zaregistrujte se a získejte 3% slevu na všechno zboží. Pokud u nás nakoupíte celkem za 1500 Kč, odemkne se Vám sleva 5%.

Indesit BTW L50300 EU/N - Pračka plněná shora

Neohodnoceno
Značka: INDESIT

Pračka, Barva Bílá, Vrchní plnění, Energetická třída D, Náplň 5 kg, Maximální otáčky 1000 za minutu, Účinnost odstřeďování C, Hlučnost praní 60 dB, Hlučnost odstředění 76 dB, Odložený start

Dostupnost Skladem (1 ks)
6 490 Kč –23 % 4 990 Kč 4 124 Kč bez DPH
Indesit BTW L50300 EU/N - Pračka plněná shora
Neohodnoceno
Značka: INDESIT
indesit btw l50300 eu n i279366
6 490 Kč –23 %

Indesit BTW L50300 EU/N
Pračka Indesit BTW L50300 EU/N je skvělou pomocnicí, jenž se bude ve vaší domácnosti skvěle vyjímat. Jedná se o vysoce úsporný model energetické třídy A++, který vám tak ušetří velké množství energie, ale i peněz. Pokud si rádi dopřejete klid, tato pračka je pro vás ideální, je totiž velice tichá. Její maximální hlučnost se pohybuje kolem 76 dB, nebude vás tak rušit, pokud se budete věnovat jiným činnostem. Celkový objem prádla, jenž je tento model schopen pojmout je 5 kg.

Vyberte si ten nejvhodnější program
Pračka disponuje až 13 různými programy vhodnými pro každodenní praní. Samozřejmostí jsou šetrné programy pro bavlnu či syntetiku, jenž vyčistí tyto tkaniny bez jejich sebemenšího poškození, nebo například programy Eco. Nechybí ani 5 rychlých cyklů, jenž vyperou vaše prádlo za méně než hodinu, což se velice hodí, pokud třeba zrovna pospícháte do práce. Indesit BTW L50300 EU/N 5 rychlých cyklů

Praktické funkce
Pračka Indesit BTW L50300 EU/N je vybavena řadou praktických funkcí, jenž učiní praní prádla ještě pohodlnější a jednodušší. Pokud například potřebujete vyprat, ale nemáte zrovna čas, můžete zvolit funkci Odložený start. Prakticky jen nastavíte, kdy se má prádlo vyprat a pračka tak učiní, aniž byste nutně museli být u toho. Můžete si tak zajít na nákup či do práce, po návratu na vás pak bude čekat čisté a voňavé prádlo.

Další skvělou funkcí je Turn&Wash. Potřebujete rychle vyprat syntetické nebo bavlněné prádlo? Žádný problém! Když si zvolíte tuto funkci, pračka vypere vaše prádlo do 45 minut.

Šetří životní prostředí
Tento model je vybaven speciálním programem Water Balance Plus, jenž zajišťuje co nejmenší spotřebu vody a energie, ale i času. Pokud naplníte pračku méně, přizpůsobí se spotřeba energie i vody. Šetří se tak nejen váš čas, ale i životní prostředí. Indesit BTW L50300 EU/N Water Balance Plus

Vyčistí i zaschlé skvrny
Indesit BTW L50300 EU/N Extra praní Tento program jistě ocení zejména domácnosti s dětmi. Jedná se o speciální program Extra praní, jenž si poradí i s těmi největšími výzvami. Vypere suché a zaschlé skvrny na vašem oblečení, a to dokonce i ty od čokolády. Pokud se tedy vaše ratolesti umažou, nemusíte se strachovat, jednoduše si nastavíte tento program a pračka vás skvrn zbaví tak, že ani nepoznáte, kde skvrna byla. V případě, že by se vám stala podobná věc například s kávou, i s těmito skvrnami si pračka hravě poradí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Do koupelny
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: